Тиждень зарубіжної літератури

Тиждень зарубіжної літератури

10 квітня 2018 р. у Староостропільському НВО стартував тиждень зарубіжної літератури.

Він розпочався тематичною лінійкою “Життя без книги – хата без вікна“, проведеною школярами 5-А та 11-А класу під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Савченко Л. М.

У цей день також відбувся конкурс веселих та кмітливих – гімназисти-п’ятикласники подорожували до Казкограду, змагалися в дотепності, спритності, знанні текстів народних та літературних казок та казкових героїв.

В середу нагороджували дипломами та призами учасників ІІ Міжнародної гри з світової літератури «Sunflover- 2017». Цьогоріч переможцями конкурсу  стали 24 здобувачі освіти з початкової школи та 17 старшокласників, які отримали дипломи І-ІІ ступеня Всеукраїнського та регіонального рівня.

Тиждень зарубіжної літератури

В четвер, 12 квітня, школярі 9-А та 9-Б класів переглянули виставу Б. Шоу «Пігмаліон», а діти з 5-11 класів стали учасниками флешмобу «Ми любимо зарубіжну літературу»

В п’ятницю, 13 квітня було проведено інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?» – змагання між командами школярів 10-А та 11-А класів з використанням ІКТ. (Вчитель Савченко Л. М.)

Тиждень зарубіжної літератури

У цей день також відбувся літературний крос між командами «Смайлик» та «Олімпік» у 6-А класі – змагання з використанням мультимедійної презентації, що допомогло повторити та систематизувати вивчений матеріал в ігровій формі.

У вівторок, 17 квітня, було підведено підсумки тижня, нагороджено дипломами та подяками його найактивніших учасників.