Організація підвозу

Організація підвозу

Підвіз учнів здійснюється в тому випадку, якщо місце їх проживання знаходиться поза пішохідною доступністю до навчального закладу.

У поточному році до Староостропільського НВО підвозиться 110 учнів.

Транспорт

Підвіз учнів Староостропільського НВО забезпечуються 2 автобусами, які знаходяться на балансі навчального закладу:

Автобус ПАЗ 03254
Марка:
ПАЗ 03254
Водій:
Билина Б.І.
Маршрут:
Старий Остропіль (A) – Коржівка (B) – Мартинівка (C) – Старий Остропіль (D)
Автобус Еталон БАЗ А-079
Марка:
Еталон БАЗ А-079
Водій:
Хмиз А.В.
Маршрут:
Старий Остропіль (A) – Махаринці (B) – Райки (C) – Старий Остропіль (D)

Охорона праці та Техніка безпеки

Організація підвозу

Кожного ранку перед виїздом водії отримують дозвіл від директора НВО, з відповідним записом у журналі реєстрації виїзду та повернення шкільного автобуса, дозвіл від медичної сестри, яка перевіряє стан їх здоров’я.

Перед кожним виїздом у відрядження за межі навчального закладу заступник директора з навчально-виховної роботи проводить з водіями інструктаж з ТБ під підпис у журналі інструктажів.

Організація підвозу

Якщо поїздку здійснює група учнів, то інструктаж проводиться спочатку з супроводжуючим учителем, потім, згідно списків дітей, з класними керівниками даних учнів, а вони, у свою чергу, проводять інструктаж з ТБ з учнями, які від’їжджають. Відповідальність за збереження життя та здоров’я учнів покладається на супроводжуючого вчителя.

Щоденний контроль за підвозом учнів покладається на заступника директора з навчально-виховної роботи та вихователів по підвозу.

Організація підвозу

Підвіз учнів є безкоштовним, за рахунок державних коштів. Так, на початку року усі батьки, діти яких потребують підвозу, пишуть заяви на безкоштовний підвіз їхніх дітей. Заяви зберігаються протягом одного навчального року.

Якщо учні навчального закладу здійснюють екскурсійну поїздку, як в межах області, так і поза її межами, то її передують батьківські збори, на яких батьки пишуть офіційний дозвіл на здійснення їхньою дитиною поїздки.

Профілактичні заходи

Організація підвозу

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму щороку проводяться профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!».

Класні керівники, вчитель ОБЖ Кирилюк М.І., педагог-організатор Вітюк А.В. проводили бесіди з учнями про поводження на дорозі, бесіди про шлях від дому до школи і навпаки, про правила дорожнього руху.

В Староостропільському навчально-виховному об’єднанні діє загін юних інспекторів руху.

Організація підвозу

Задля збереження життя та здоров’я учнів щомісячно класоводами та класними керівниками 1-11 класів проводяться інструктажі з техніки безпеки з питань підвозу, перед кожною поїздкою учнів проводяться цільові інструктажі, бесіди про поводження в автобусі, на проїжджій частині дороги, поводження на дорозі в зимовий період та ін.

Щоденно проводиться чергування не лише вихователів по підвозу, а й чергових вчителів, які працюють за затвердженим графіком.