Учнівський парламент

Учнівський парламент

Діяльність учнівського парламенту спрямована на активізацію, вдосконалення та оптимізацію учнівського самоврядування в гімназії, підвищення авторитету лідерства, формування активної громадянської позиції учнів, виховання самостійності у вирішенні питань, що пов’язані з внутрішньою шкільною діяльністю.

Учнівський парламент

Традиційно, на початку навчального року відбуваються вибори президента учнівського парламенту, установча конференція, яка присвячена формуванню нової організаційної структури органу шкільного самоврядування.

Раз на тиждень проводяться збори представників класних колективів та членів парламенту, на якому вирішуються робочі питання, розробляються плани роботи на тиждень, підводяться підсумки роботи, нагороджуються переможці. Також на цих зборах проводяться різноманітні ділові ігри для згуртування колективу, тренінги – наприклад, «Проектний менеджмент».

Досягнення парламенту

Досягнення парламенту

Учні стали ініціаторами, учасниками та організаторами багатьох традиційних заходів в гімназії, серед яких заходи до 10-річчя гімназії, збір макулатури, свято відмінників «Зоряний олімп», новорічне свято, святкова програма до 8 Березня, конкурсна програма «Серця двох» та інше.

Серед заходів, що були ініційовані парламентом, необхідно відзначити інтерактивне свято для молодших школярів «Подорож до Країни знань» та тренінги з правових знань для малюків «Чи знаєш ти свої права, маленька людино?»

Вісник гімназиста

У листопаді 2009 року на засіданні членів парламенту прийняли рішення створити власну газету “Вісник гімназиста“. Члени редколегії із завзяттям за роботу і вже у кінці місяця вийшов друком перший довгоочікуваний номер.

Тепер кожного місяця всі з нетерпінням чекають появи нового примірника, який освітлює найголовніші події шкільного життя. У 2012 році наша газета отримала призове місце у Всеукраїнському конкурсі дитячих газет.

Гімназія TV

Шкільне телебачення — це реальність! Саме так, бо у НВО стартує проект «Гімназія TV». Його ініціатори — шкільний парламент.

Шкільне телебачення — це поширення інформації про діяльність учнівсько- педагогічного колективу серед дітей, батьків, міської громади, це реальна можливість пошуку та підтримки юних обдарувань.

Програми транслюватимуться виключно на перервах та на виховних годинах, а також на мультимедійному проекторі під час загальних зборів. Фінансування вестиметься зі шкільного бюджету та за підтримки батьків і громадськості.

Президенти учнівського парламенту

 • Загородня Сніжана

  Загородня Сніжана

  Перший президент. 2003 рік
 • Огреба Павло

  Огреба Павло

  2004 – 2007 рр.
 • Козубець Оксана

  Козубець Оксана

  2008 р.
 • Новачук Катерина

  Новачук Катерина

  2009 р.
 • Кузьменко Юлія

  Кузьменко Юлія

  2010 р.
 • Сахнацька Наталія

  Сахнацька Наталія

  2011 – 2012 рр.
 • Мазуренко Олег

  Мазуренко Олег

  2013 р.
 • Мазуренко Олег

  Вітюк Валентина

  2014 р.