• Тиждень безпеки дорожнього руху
  • Тиждень безпеки дорожнього руху
  • Тиждень безпеки дорожнього руху
  • Тиждень безпеки дорожнього руху

Тиждень безпеки дорожнього руху

У межах Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020, проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН №64/255 від 10.05.2010, за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та за участі Міністерства внутрішніх справ, Міністерства інфраструктури, Міністерства освіти і науки, інших міністерств та відомств, наукового середовища, Всесвітнього банку, Всесвітньої організації охорони здоров’я, міжнародних та вітчизняних організацій, з 11 по 17 листопада 2019 року в Україні буде проводитись Тиждень безпеки дорожнього руху.

Головна мета Тижня полягає в об’єднанні зусиль державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та усього суспільства, на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та задля пропаганди важливості дотримання правил дорожнього руху усіма його учасниками.

Відповідно до його положень в усіх регіонах України заплановано проведення комплексу організаційних, практичних та профілактичних заходів. Серед них: проведення єдиного національного уроку в рамках національного проекту «Безпечна країна».

15 листопада наш заклад відвідали начальник сектору регулювання патрульної поліції, капітан Садовський П.М. та інспектор сектору провенції, старший лейтенант Зозуля О.В., які провели роз’яснювальну роботу стосовно дотримання учасниками дорожнього руху Правил дорожнього руху та попередження дорожньо-транспортних пригод.