Пролунав дзвінок останній

31 травня для випускників 2019 року пролунав останній дзвінок у стінах рідної школи. Впродовж усього життя згадуватимуть вони першу вчительку, перші успіхи в навчанні, першу закоханість, перші злети та перемоги в спортивному та громадському житті навчального закладу. Багатьох із них згадуватимуть молодші школярі та педагоги за цікаві шкільні історії та смішні випадки.

На святковій лінійці перед школою були присутні учні, педагогічний колектив, батьки та запрошені гості, які вітали випускників із першою сходинкою дорослого життя – закінченням школи.

«Скільки стежок потоптано навколо школи і скільки доріг відкривається нових у самостійне життя. Я бажаю вам завжди із великою любов’ю згадувати шкільних друзів і, звичайно, вчителів, які дали вам такий важливий старт у життя», – зауважила у своєму виступі директор НВО Кравчук Світлана Борисівна. Із вітальним словом звернулися також до учнів класні керівники Новачук Тетяна Сергіївна (11-а клас) та Радзівон Наталія Андріївна (11-б клас), перша вчителька Сороколіт Валентина Володимирівна та мати одинадцятикласниці Лисюк АнниЛисюк Тетяна Борисівна.

Традиційно із вітаннями прийшли наймолодші – першокласники. Діти сумлінно і голосно розповідали віршики для своїх старших колег, у яких бажали успіху та розповідали, що мріють вирости і стати такими красивими, як сьогоднішні випускники. Хореографічна група дівчаток початкової школи “Грація” показали прекрасний таночок “Дитинство”.

Опісля на учнів чекала низка нагороджень, адже вихованці закладу стали переможцями у десятках олімпіад, конкурсах наукових робіт, спортивних змаганнях тощо. Школярі з ентузіазмом підтримували друзів, тож нагородження супроводжувалося шквалом оплесків.

Не могли стримати сліз присутні під час “Батьківського вальсу”, який випускники подарували найріднішим людям у своєму житті. А опісля у виконанні одинадцятикласників пройшов запальний флешмоб.

У добрий час, випускники! Щасливої вам дороги та здійснення усіх мрій!