• Гуманне та відповідальне ставлення до тварин
  • Гуманне та відповідальне ставлення до тварин
  • Гуманне та відповідальне ставлення до тварин
  • Гуманне та відповідальне ставлення до тварин
  • Гуманне та відповідальне ставлення до тварин

Гуманне та відповідальне ставлення до тварин

2 березня 2020 року у закладах дошкільної освіти  було проведено “II  Всеукраїнське заняття доброти: “Гуманне та відповідальне ставлення до тварин””

Дошкільний заклад Староостропільського НВО також взяв участь у проведенні цього заходу. Заняття пройшло під девізом: «У світі бракує на всіх доброти, бо є безпритульні собаки й коти.

Змістовно, красиво, повчально було проведено заняття у групі дітей старшого дошкільного віку (вихователь Бачук М.В.). Тут діти мали можливість дізнатися як потрібно доглядати за домашніми чотирилапими тваринами. Малята усвідомили, що домашні тварини це члени їхньої родини, про яких потрібно піклуватися, доглядати і лікувати. Заздалегідь на заняттях з конструювання дітки власноруч виготовили іграшкове житло для песиків і кошенят. У ході заняття прозвучали загадки, вірші про домашніх улюбленців. Були прослухані повчальні оповідання, розглянуті проблемні ситуації, де діткам потрібно було прийняти правильне рішення у даній ситуації. Цікаво була проведена дидактична гра: ”Зоомагазин”, музична гра: “Звукарики”. Рухлива гра: “Кошеня і миші”, переглянуті відеоролики.

В кінці заняття прозвучала всіма улюблена пісенька з елементами інсценізації: “Є у мене кошенятко”.

Тепер з впевненістю можна сказати, що після проведення цього виховного заняття кожна дитина не буде байдужою до чотирилапих тварин. Це заняття посіяло у цих маленьких сердечках зернятко доброти, яке з часом виросте у велике, прекрасне дерево і буде приносити плоди добра, щастя, співчуття, жалю і поваги до ближнього, в тому числі до тварин. А дерево буде називатися: “Людська доброта”

Дітки, сійте добро від душі.
Спасайте собак й безпритульних котів.
Чуйними будьте до всіх на Землі.
Доброта – це мир на планеті Земля
Доброта – це усмішка щира твоя і моя.
Доброта – це щирість, добробут, достаток усім.
Пам’ятайте це завжди – дітки мої!