День визволення села Остропіль

День визволення села Остропіль

Багато років минуло від незабутнього березня 1944 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за ваш безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку знало людство. Ми у вічному боргу перед вами за обірвану війною юність, за зразки мужності, сили духу, самопожертви, які ви виявили в боях за рідну землю.

Низький уклін, щиросердна шана і дяка ветеранам Великої Вітчизняної війни, які пронесли на своїх плечах увесь тягар страхітливої руйнівної війни та повоєнні роки тяжкої праці по відбудові народно-господарського комплексу нашого села.

За мирне сонячне небо, за багату хліборобську ниву, за радісний сміх дитини, за щастя молодої матері і спокійну старість наших батьків, за мрії, які збуваються, за надії, з якими зустрічаємо день прийдешній, – завдячуємо вам, ветерани Великої вітчизняної війни, партизани та підпільники, трудівники тилу!

День визволення села Остропіль