Тиждень зарубіжної літератури '2019

Тиждень зарубіжної літератури ‘2019

9 квітня 2019 р. у Староостропільському НВО стартував тиждень зарубіжної літератури, проведення якого стало доброю традицією закладу.

Він розпочався тематичною лінійкою “Життя без книги – хата без вікна”, проведеною школярами 10 класу під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Савченко Л.М. У 5 класі вчитель Кравченко С.В. організувала конкурс малюнків «Герої наших казок».

В середу, 10 квітня, вчитель Кравченко С.В. провела огляд стіннівок «Великі казкарі»(5 кл.) та «Легендарні квіти»(7-8 кл.) В цей день також було організовано урок – творчу майстерню в 6-Б класі, де створювалися ілюстрації до хоку «Красою Японії народжені» (Вчитель Савченко Л.М.)

А на 6 уроці дев’ятикласники школи під керівництвом вчителя Савченко Л.М. запросили відвідати літературну вітальню «Поет і кохання», де з використанням ІКТ була представлена літературно-музична композиція про роль кохання в житті відомих особистостей.

В четвер, 11 квітня, вчителем Савченко Л.М. було проведено інтелектуальну гру «Літературний квест» – змагання між школярами 6-А класу з використанням мультимедійної презентації, для повторення та систематизації вивченого матеріалу в ігровій формі.

В п’ятницю, 12 квітня, школярі 7-А класу (вчитель Савченко Л.М.) переглянули художній фільм «Пригоди Шерлока Холмса та доктора Ватсона. Знайомство» з циклу «Літературний детектив». Вчитель Кравченко С.В. провела вікторину для учнів 8 класу «Шанувальники світової літератури».

Також в цей день було підведено підсумки тижня, нагороджено дипломами та подяками його найактивніших учасників. Дипломи та призи отримали і учасники ІІІ Міжнародної гри з світової літератури «Sunflover- 2018». Цьогоріч переможцями конкурсу стали 9 здобувачів освіти з початкової школи та 19 старшокласників, які завоювали дипломи І-ІІІ ступеня Всеукраїнського та регіонального рівня.

Тиждень зарубіжної літератури '2019

Тиждень зарубіжної літератури '2019