• Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг
  • Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг
  • Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг
  • Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг

Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг

Ідея незалежності й державного суверенітету з давніх-давен була головним змістом і метою державницької ідеології нашого народу. Соборність Української держави – одвічна мрія, про яку плекав народ протягом усієї історії боротьби за незалежну Україну.

Визначивши 22 січня Днем Соборності і Свободи України, ми ще раз підтвердили своє прагнення об’єднатися задля побудови сильної, єдиної і вільної України. Цей день є одним із найвизначніших у нашій історії. Адже українці протягом століть мріяли про незалежну єдину, соборну державу.

Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

У Староостропільському НВО це величне свято відзначено широко й урочисто. У кожному класі проведено бесіди, інформаційні години, уроки мужності і слави, усні журнали. Учні 3 класу з любов’ю презентували свою неньку – Україну, її квітучі сади і лани, чарівну природу «Мій сонячний дім – це моя Україна», у 4 класі відбувся цікавий захід флеш-моб «Україна там, де ти народився», у 1 класі гра-подорож «Соборна. Вільна. Неподільна», в 5-8 класах урок соборності «Україна ти єдина і соборна навіки», «Від Донбасу до Галичини – ми єдині», «Задзвеніли срібні дзвони в Україні».

22 січня в актовій залі школи відбулося урочисте свято «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг», яке підготували учні 10-А класу зі своїм класним керівником Т.Новачук. Урочисто й піднесено прозвучав гімн України. Учні декламували патріотичні вірші, виконували пісні про Україну, Небесну сотню, героїв АТО. Цей виховний захід засвідчив про єдність та прагнення до волі, дотримання принципів незалежності, усвідомлення власної відповідальності за майбутнє українського народу. Учні переглянули відеоролики , документальне відео про історичну подію підписання Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, героїчний подвиг воїнів АТО , які мужньо захищають рідну землю від російського агресора.

Саме сьогодні ми усвідомлюємо про важливу місію, покладену на долю України, збереження її територіальної цілісності , за яку кожного дня гинуть найкращі сини і доньки аби минулі й сучасні здобутки не було втрачено. Пам’ятаймо про незліченні жертви наших співвітчизників, покладені на вівтар незалежності, соборності.

Присутні в залі вшанували хвилиною мовчання полеглих героїв, які віддали своє життя за мир,свободу,соборність, незалежність України.

І віримо, що спиняться всі війни,
Що буде мир і спокій у серцях.
Про це благають діти України
Проханням щирим в душах і піснях
Слава Україні!

Учнівське самоврядування Староостропільського НВО