Осінні канікули

Осінні канікули

На канікулах учні нашої школи відівідали мальовничі куточки України.

Львів – це дивовижне місто. Сюди можна приїздити десятки разів і не бути впевненим, що побачив у ньому усе, достойне уваги мандрівника. Старовинні храми та будинки, цікаві музеї та галереї, маленькі середньовічні вулички та величезні зелені парки, чудернацькі скульптури та затишні кав‘ярні. Тут виготовляють шоколад і карамель, варять власні сорти пива і печуть ароматні штрудлі.

Осінні канікули

Кам’янець-Подільський відомий на всю Україну передусім своєю фортецею. Але скажемо відразу, що нас в Кам’янці більш вразили інші пам’ятки, яких там насправді дуже багато. І в той же час, якщо б не було там фортеці, то й все інше не здавалося б таким привабливим. Через річку Смотрич, в старовинну частину міста, веде дуже красивий височенний міст. Дивитися вниз з нього доволі таки стрьомно. А краєвид відкривається такий шикарний, що аж… Це знаменитий каньйон Смотрича.. Таке враження, що він прорублений в земній товщі руками – такі рівні стіни! А внизу річка шумить. Невелика така, але ж стрімка. І будиночки внизу. КРАСА!!!

Осінні канікули

Умань. Кажуть, грекиня Софія, дружина графа Потоцького, була дуже вродливою жінкою. Пройшли століття, від цієї краси могли б залишитися лише портрети та спогади її сучасників. Однак Софії дуже пощастило — її краса увічнена у природній красі. Національний дендрологічний парк «Софіївка», який Потоцький заклав на знак свого кохання, — не лише найвідоміший в Україні, сюди приїздять туристи з Європи та Америки.

Осінні канікули

Вінниця. Масштабний плаваючий фонтан у Вінниці, що поблизу острова Фестивальний на Південному Бузі, єдиний подібний в Україні. Його будівничі запевняють, що він – найбільший у Європі і входить в десятку найкращих у світі! Тут влаштовуються грандіозні шоу із лазерами і проекторами. На величезному екрані з води виводиться картинка, на якій оживають ельфи, феї, дракони, козаки, коні (залежно від історії, що розповідається). Кожне шоу має свій сюжет і вдало підібраний саундтрек до нього. Із бачених найбільше сподобалося шоу «Струни рідної душі» з українським колоритом.

Осінні канікули