• Місячник «Безпеки дорожнього руху»
  • Тиждень знань Правил дорожнього руху
  • Тиждень знань Правил дорожнього руху

Місячник «Безпеки дорожнього руху»

В нашій школі пройшов місячник «Безпеки дорожнього руху», який включав у себе заходи щодо формування основ безпечного поводження дітей на дорогах та вулицях села та міста. Різноманітною за змістом і формою була проведена профілактична робота з питань попередження дорожньо-транспортного травматизму.

Класоводами були проведені хвилинки безпеки та єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя». Під час цих заходів учителі використовували різноманітні форми та методи роботи з дітьми, такі як: перегляд відеосюжетів, формулювання проблемних питань, складання пам’яток, читання та обговорення казок, відгадування загадок, інсценізації, виконання практичних завдань, різноманітні ігри, вікторини.- на якому учні обговорили основні правила поведінки на вулиці та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки.

Свої таланти учні початкових класів могли продемонструвати, взявши участь у виставці-конкурсі малюнків «Дорога – не місце для гри!». Усі проведені заходи були цілеспрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного життя та здоров’я, популяризації правил дорожнього руху серед дітей та молоді.