"Кохання розстріляне снайпером"

“Кохання розстріляне снайпером”

20 лютого бібліотекар НВО Осадчук Л.В. провела бібліотечний урок-презентацію книги Тетяни Бондарчук “Кохання розстріляне снайпером”.

На презентацію книги прийшли учні та вчителі, котрі вшанували пам’ять старокостянтинівського вчителя, який своє життя віддав за українську державу.

Під час презентації бібліотекар зачитувала спогади Тетяна Бондарчук про чоловіка, розповіла історію їхнього кохання та подружнього життя. Людмила Володимирівна наголосила на тому, що Сергій Бондарчук був справжнім націоналістом. Своїх учні він вчив любити Батьківщину, не цуратися та шанувати своє.

Подвиг Сергія Бондарчука перш за все у любові до України, до свого народу. Адже найвищою честю вважається віддати життя за свого ближнього. Тому виховувати молоде покоління потрібно у такому дусі, аби хлопці та дівчата не були байдужими до долі свої держави, аби знали та розуміли, якою ціною нам далася незалежність. Приклад героїв Майдану та східного фронту – це приклад того, що нашу самостійність потрібно бути готовим відстоювати.