• День знань '2017
  • День знань '2017
  • День знань '2017
  • День знань '2017
  • День знань '2017
  • День знань '2017

День знань ‘2017

Повітряними кульками, вишиванками, смачним короваєм, веселими піснями та теплими посмішками зустрічала 1 вересня школа учнів, їх батьків та гостей.

Цьогоріч до чималої шкільної родини, а це близько 300 учнів із 10 навколишніх сіл, приєдналися 22 першокласники. Допитливі та схвильовані оченята ще потай поверталися до батьків, але щирі слова першої учительки Петриченко А.М. надавали впевненості новоприбулим школярикам.

З привітаннями до учнів, педагогічного колективу та батьків звернулася директор Староостропільського НВО “Дошкільний заклад, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія” Кравчук Світлана Борисівна, яка подякувала місцевим підприємцям (Огребі К.А., Петриченку М.В., Василевському І.В., Лавренчуку А.Г., Лавренчук Г.В., Пшоньку В.І., Цекову М., Сорокіній А., Нагнибіді О. та ін.), відділу освіти і батькам за кошти, виділені на поточний ремонт закладу, голові Старокостянтинівської РДА Фесуну С.Н. за сприяння в заміні покрівлі шкільної газової котельні.

Виступили на урочистій лінійці й гості: голова ради ветеранів с.Старий Остропіль Кравчук К.М., методист РМК відділу освіти Старокостянтинівської РДА Слободян Ф.Ф., який подякував шкільному педагогічному колективу за професійність, майстерність та креативність у роботі з обдарованою молоддю.

Вітаємо всіх із початком вдалого підйому сходинками знань і бажаємо нових досягнень і перемог!