• День знань
  • День знань
  • День знань

День знань ‘2016

В нашій країні сьогодні радісний день – День знань. Школярі із букетами квітів поспішають до школи. І навіть наші бабусі й дідусі цього дня почуваються молодшими, пригадавши, як самі були учнями…

У цьому році вперше за шкільні парти сядуть 23 першачка, вони ще налякані, але дуже чемні і допитливі, адже сьогодні – їх свято. Час у школі мине дуже швидко. Але ви встигнете за цей час не лише підрости, а й багато чого взнати, навчитися. Чимало нового і цікавого чекає на вас у Країні знань. Хай щастить вам у Країні знань !

Загалом у школі в цьому навчальному році навчатиметься 317 учнів, яких будуть навчати близько 40 педагогів.

Протягом літа за кошти спонсорів та районної держадміністрації проведено ремонти класних кімнат, замінено на металопластикові вікна, покладено плиткою фойє НВО.

Сьогодні востаннє з привітанням до учнів, педагогів, батьків та громадськості виступила директор Лавріна Ольга Сергіївна, яка очолювала школу з 2002 по 2016 р.р., а зараз вийшла на заслужений відпочинок. Ми дякуємо їй за усі ці роки клопіткої праці та бажаємо їй щастя, здоров’я, терпіння та успіхів у педагогічній діяльності!