• Декада природничих наук
  • Декада природничих наук
  • Декада природничих наук
  • Декада природничих наук
  • Декада природничих наук
  • Декада природничих наук
  • Декада природничих наук

Декада природничих наук

Що найбільше згуртовує людей? Мабуть, спільна праця, спільні думки, спільні проблеми.

Саме так можна сказати про роботу учнів, вчителів Староостропільського НВО під час проведення декад тижня природничих наук.

Тиждень розпочався лінійкою-відкриттям, на якій було оголошено план тижня.

У понеділок відбувся конкурс плакатів і листівок на тему «На варті власного майбутнього» серед учнів 5-9 класів.

У вівторок була проведена фотовиставка «Зупинись мить, ти прекрасна!», яку організувала вчитель хімії та біології Клубніцька Н.В. з учнями 5-А класу.

У 7-А класі відбулася захоплююча подорож країною «Оквсиген. Кисень. Горіння». Учитель – Чубенко Л.А.

На цьому уроці у цікавій ігровій формі учні повторили та узагальнили знання з теми, продемонстрували глибокі знання з хімії, проводили досліди. Були використані мультимедійні засоби (комплекси). Учні розв’язували хімічні вправи, задачі, хімічні рівняння. Урок пройшов цікаво.

Найактивніше працювали: Осадчук А., Смоляров В., Цекова Я., Чиж Я., Білан К.

Середа.

Учитель біології Чубенко Л.А. . провела відкритий урок в 6-А класі на тему: «Рослина – цілісний організм». Гімназисти побували на ярмарку, де торгували інтелектуальним товаром – своїми знаннями. Дві команди «Міцні горішки» та «Солодкі ягідки» з величезним задоволенням працювали в групах, висловлювали власні судження, граючись навчалися.

Слід відмітити роботу Радзівон Д., Чубенка М., Заїки В., Бацмана М.

Четвер.

У 8-А класі відбувся відкритий урок географії «Порівняльна характеристика Чорного та Азовського морів» (вчитель Петляк В.В.). Три групи учнів: «Дослідники Чорного моря», «Дослідники Азовського моря» та «Команда експертів» продемонстрували майстерність роботи в групах, вміння самостійно опрацьовувати матеріал, проводити власні дослідження та презентувати матеріал.

Особливо слід відмітити роботу Гловацької М., Гловацької О., Шлапак Н., Григоренко М.

У п’ятницю відбувся урок-консультація у 11-А класі на тему: «Продукти харчування. Харчові добавки. Е-числа», який провела вчитель хімії – Клубніцька Надія Василівна.

На уроці були використані різноманітні методи та форми роботи, можливості мультимедійного комплексу. Учні самостійно зробили презентації, підібрали цікаві матеріали, які присутні змогли переглянути на мультимедійній дошці:

Самолюк Ілона – працівник спілки споживачів провела консультацію «Інформація про товар»
Борисюк Дарина – міжнародний експерт – «Про що нам розповідає штрих-код»
Кулинич Тетяна – технолог харчової промисловості – «Знайомтесь – харчові добавки»
Назарчук Назар – консультант здорового харчування
Заїка Алла – генний інженер – «ГМО – геніальний винахід чи страшна помилка людства?»

Було наведено багато прикладів, фотографій, малюнків. Закріплення вивченого матеріалу провели у вигляді розв’язування тотожних задач. Всі учні отримали оцінки, а також задоволення від проведеної роботи.

Кожен зробив для себе висновок, що ми повинні використовувати знання з хімії грамотно, щоб не нашкодити своєму здоров’ю.

На лінійці-закритті декади природничих наук було підведено підсумки роботи, нагороджено активні класи та найактивніших учнів. також було вручено дипломи за участь в конкурсі «Геліантус»