• Декада природничих дисциплін
  • Декада природничих дисциплін

Декада природничих дисциплін

3 березня в рамках проведення Декади природничих дисциплін, вчителем інформатики Севернюк Іванною Василівною були проведені відкриті уроки з інформатики у 10-а та 6-а класах.

Урок-естафета у 6-а класі “Форматування тексту” запамятався своєю динамічність. Урок складався з кількох етапів-конкурсів: “Розминка“, “Спринт“, “Марафон“, “Естафета 4 по 1“. Кожен з конкурсів вимагав від учнів теоретичних та практичних умінь, набутих у процесі вивчення теми “Текстовий редактор“. У змаганні взяли участь дві команди – команда дівчат та команда хлопців. Переможцями за результатами усіх конкурсів стала чоловіча половина класу.

Урок-презентація у 10-а класі “Створення відеокліпу” вразив своєю естетичною наповнюваність. Після перевірки теоретичних знань у формі тестів та інтерактивної гри “Так-Ні“,  учні перейшли до практичного виконання завдань – створення відеокліпу про Камянецьку фортецю, з використанням аудіозапису та відеофрагментів. Присутні на уроці заступники директора НВР Бурковська Н.Г., та Лавренчук Т.П. відмітили високу майстерність учнів у підборі зображень, музики та аудіосупровід віртуальної екскурсії по архітектурним памяткам м. Камянця-Подільського.