• Декада початкової школи '2017
  • Декада початкової школи '2017
  • Декада початкової школи '2017
  • Декада початкової школи '2017

Декада початкової школи ‘2017

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшла декада початкової школи  з 27 листопада по 08 грудня 2017 р. згідно обраної теми «Реалізація компетентнісного підходу в процесі навчання молодших школярів.»

План містив багато цікавих та змістовних уроків, в яких взяли участь учні  1-4 класів. Робота була спланована так, що уроки охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. Всі уроки проходили відповідно плану. Їх режисерами-постановниками виступали класні керівники. Їхній ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити декаду початкової школи справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.

В рамках декади початкових класів були проведені такі уроки:

1 клас – урок-подорож з математики «Складання прикладів на додавання та віднімання за малюнками.» (Петриченко А.М.);

2 клас – інтегрований урок (українська мова,природознавство) «Закріплення знань про подовжені м’які приголосні. Осінні зміни в житті тварин.» (Сороколіт В.В.);

3 клас – урок-казка «Білосніжка та семеро гномів у математичному лісі. Усне додавання та віднімання круглих трицифрових чисел. Закріплення додавання і віднімання вивчених видів. Вправи та задачі на застосування вивчених випадків арифметичних дій.» (Назарчук В.В.);

4 клас – урок української мови «Практичне засвоєння правопису закінчень найуживаніших іменників чоловічого роду на –ар,-яр.» (Пастушенко С.П.).

Захоплюючим та пізнавальним був майстер-клас у 3 класі «Виготовлення новорічної іграшки» (вихователь ГПД Радюк Л.Л.).